Kamera Liberec

Zpět na hlavní sekci

Zabezpečovací systémy

 

 

reference >

 

Každý z nás se již setkal s informací, že byl vykraden ten či onen dům, byt, automobil..Pojem "zabezpečovačka" je všeobecně znám. Ne vždy je ale to, co se pod tímto pojmem skrývá, plně funkční a na patřičné technické úrovni.

Elektronický zabezpečovací systém je obecně poplachový systém pro detekci a indikaci přítomnosti, vstupu nebo pokusu o vstup narušitele do střežených objektů.

V případě narušení střeženého objektu vzniká poplach. Signalizován je akusticky (venkovní siréna 125 dB) a zároveň může být informace o poplachu přenášena po telefonní lince, popřípadě GSM modulem nebo pomocí radiového vysílače, na pult centralizované ochrany. Celý systém uživatel ovládá klávesnicí ústředny. Detektory slouží k včasné lokalizaci narušitele v objektu. Infrapasivní detektory reagují na rychlou změnu teploty ve střeženém prostoru. Audio detektory reagují na frekvenci lomu skla upnutého v okenním rámu. Magnetické spínače reagují na otevření dveří a oken. Při kombinaci obvodové a prostorové ochrany se snižuje čas od narušení objektu k vyhlášení poplachu.

Jsme schopni provést návrh a realizaci zabezpečovacích systémů pro všechny typy objektů dle požadavků a možností zákazníka, s ohledem na podmínky pojišťoven a podle individuálních podmínek v objektu. Ve většině případů se jedná o klasické systémy. Pouze kupř. v domech již hotových, kde by instalace kabeláže znamenala hrubý zásah do interiéru, navrhujeme systémy bezdrátové.

Novinkou v sortimentu jsou zamlžovací systémy, které mohou být nadstavbou EZS, ale mou fungovat i autonomně. Na ukázku funkce se můžete podívat .

Všechny komponenty, které pro instalace navrhujeme, jsou vybaveny potřebnými atesty.

Návrh systému

Detektory - infra, tříštění skla, mikrovlnné, kombinované, duální (PIR+mikrovlnný), bezdrátové, atd.
Řídící ústředna - zajišťuje ovládání, programování, napájení
Ovládací klávesnice - LED, LCD, grafické
Poplachový výstup - vnitřní siréna, venkovní siréna: 118dB a 110dB, napojení na PCO...
Návrh a optimalizace kabelových tras
Varianty přenosu alarmového signálu
Vypracování prováděcí projektové dokumentace

Realizace

Instalace kabelových tras
Osazení komponent
Oživení systému
Uživatelské nastavení
Školení obsluhy

Servis

Běžné záruční podmínky - nástup do 24 hodin od nahlášení závady
Možnost smluvních nadstandardních záručních podmínek
Pozáruční servis

Dodavatelé

Všechna práva vyhrazena © | KAMERA Liberec s.r.o.